Skip links

Pracownia RABINIAK

Staramy się spełniać Państwa marzenia, aranżując oryginalne przestrzenie kuchenne, a w procesie produkcji mebli stosując nowoczesne rozwiązania.

Pracownia RABINIAK
Pracownia RABINIAK
Pracownia RABINIAK

Pracownia RABINIAK
Projektowanie i produkcja mebli

Pracownia RABINIAK powstała w 2017 roku i od tego czasu oferujemy Państwu niecodzienne aranżacje mebli kuchennych, wykonywanych na indywidualne życzenie. Nasza wiedza, doświadczenie i podejście do klienta umożliwia nam tworzenie rozwiązań wyjątkowych, wręcz unikalnych, często wzbudzających podziw wśród osób trzecich. W miarę możliwości technicznych i estetycznych odpowiadamy na wszystkie Państwa życzenia, służąc radą na każdym etapie świadczonej przez nas usługi. W raz z partnerami Tworzymy jeden zespół pod nazwą Pracownia RABINIAK.

Kuchnia otwarta na potrzeby wszystkich, zarówno domowników, jak i gości, zapraszająca do wspólnego posiłku, wypicia kawy, pogawędek – takie realizacje to nasza codzienność. Staramy się spełniać Państwa marzenia, aranżując oryginalne przestrzenie kuchenne, a w procesie produkcji mebli stosując nowoczesne rozwiązania. Dzięki partnerskim relacjom, jakie nawiązujemy z naszymi klientami, wiemy, że w ich kuchniach panuje rodzinna, ciepła atmosfera. Przyrządzanie posiłków jest łatwe i przyjemne dzięki stosowanym przez nas zasadom ergonomii. Prostota, klasyka, nowoczesność i funkcjonalność – to główne cechy realizacji mebli kuchennych na wymiar w Pracowni RABINIAK.

Profesjonalizm na każdym etapie

Tworząc unikalne kuchenne meble na wymiar, stawiamy na jakość. Ponieważ produkujemy wnętrza kuchenne służące kilku pokoleniom, zwracamy uwagę nie tylko na wykorzystywane materiały, ale również na przebieg procesu produkcji mebli. Codziennie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań zarówno w kwestii wzornictwa, jak i stosowanych w firmie technologii. Na każdym etapie prac zapewniamy Państwu kompleksowość usługi i fachowe doradztwo. Udowadniamy, że klient jest dla nas najważniejszy – do naszego meblowego świata zapraszamy odbiorców z całej Europy.

kuchnie na wymiar

Pracownia RABINIAK

Profesjonalny projekt

Forma Projekt to nie tylko nazwa naszej firmy, ale dwa podstawowe słowa, które stanowią punkt wyjścia dla podejmowanych przez całą Pracownię prac. Bez profesjonalnie przygotowanego projektu nie bylibyśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom i dopasować mebli kuchennych do możliwości danego pomieszczenia. Projektowanie mebli do kuchni stanowi zatem fundament oferowanej przez nas usługi. Jej forma odpowiada zaś indywidualnym życzeniom, a dostosowujemy ją specjalnie dla każdego z Państwa.

Tworzone przez nas projekty są zarówno futurystyczne, jak i klasyczne. Dobieramy faktury, materiały, wykończenia, AGD pod zabudowę, a nawet ręcznie wykonujemy sztukaterię. W spersonalizowanych rozwiązaniach zakochacie się Państwo od pierwszego wejrzenia. Idealnie wyglądają zarówno w programach wizualizacyjnych, jak i na kartce papieru. Przeniesione do rzeczywistości stają się ziszczeniem marzeń

Projektujemy Państwa kuchnie zgodnie z kilkoma podstawowymi zasadami. Bierzemy pod uwagę Państwa styl życia, upodobania estetyczne i wizualne, podpowiadamy, jakie materiały wybrać, opisujemy obowiązujące w branży kryteria ergonomii, aktualne trendy i wspólnie z Państwem dobieramy odpowiednie układy szafek, szuflad oraz innych elementów wyposażenia, a także sprzęt AGD. Tworzenie mebli na zamówienie jest dla nas procesem, którego głównym celem jest całkowite dostosowanie danej przestrzeni do Państwa wymagań. Każde pomieszczenie ma bowiem swoje atuty, które wystarczy jedynie wyeksponować. Niestandardowe kolory i ich połączenia, cenne kruszywa, mat lub połysk – wszystkie z tych elementów wpływają na ostateczny rezultat naszej pracy. Ich dobór należy do Państwa, ale z decyzjami nie pozostawiamy Państwa samych. Już na etapie projektowania kuchni służymy fachowym doradztwem zarówno osobiście, jak i online lub telefonicznie.

Pracownia RABINIAK

Realizacja i montaż

Zależnie od rodzaju powstałego projektu, realizacja kuchni na wymiar trwa zwykle od 9 do 12 tygodni. To czas, który spędzamy na odzwierciedleniu Państwa życzeń w rzeczywistości. Spełniamy marzenia, wierząc, że niepowtarzalność jest cechą, która stanowi o poczuciu posiadania unikalnej kuchni. Chcemy, by czuli się Państwo w niej wyjątkowo, dlatego też każdy etap produkcji mebli kuchennych przeprowadzamy z dbałością o detale. Za każdym indywidualnym projektem stoi sztab fachowców, którzy powołują wybrane przez Państwa materiały „do życia” – tworząc dzieło z kawałka drewna. Nowoczesny park maszynowy zapewnia naszym specjalistom komfort pracy, dzięki czemu kuchnie na wymiar powstają w korzystnych okolicznościach. Procesowi ich produkcji oddajemy całe nasze serca, wyposażając je dodatkowo w swoistą inteligencję. Wszystko po to, by ich użytkowanie było intuicyjne i dziecinnie proste.

Montaż mebli kuchennych również należy do naszych obowiązków. Dzięki idealnie wykonanym pomiarom i profesjonalnemu projektowi kuchni na wymiar, wszystkie meble pasują idealnie do aranżowanej przestrzeni. Ich ułożenie w danym wnętrzu jest zatem czystą przyjemnością i formalnością. Zajmujemy się montażem wszystkich elementów mebli – szafek, szuflad, półek, wysp, regałów, zabudowy pod AGD oraz samego sprzętu, który również można u nas zamówić. Profesjonalnie wyposażamy zatem wszystkie strefy, jakie powinny znaleźć się w każdej kuchni. Zadbamy o to, by mieli Państwo wygodne miejsce do przechowywania żywności, naczyń, zmywania, przygotowywania posiłków, gotowania i pieczenia. Całość aranżacji jest przestronna, nawet jeżeli realizujemy ją w stosunkowo niewielkich przestrzeniach.

Szanowni Państwa korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności